.

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
sedaakbass-

.

Mesaj gönderen sedaakbass- » 24 Oca 2013, 12:42

Merhaba arkadaşlar ben aölde daha yeniyim bu dönem ilk sınavıma girdim.Ama hala bilmediklerim var kime sorsam farklı şeyler söylüyorlar. Açık öğretimde 4 yıllık alansız öğrenciyim ne kadar bir sürede mezun olurum merak ediyorum açıkcası .Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
En son sedaakbass- tarafından 25 Oca 2013, 12:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

GüListaN
Doçent

Re: .

Mesaj gönderen GüListaN » 24 Oca 2013, 15:16

Çok çalışırsan en az 2.5 senede mezun olabilirsin.
Kırklareli Üniversitesi <3

dersçalışankız
Doktor

Re: doğru adrestesin...

Mesaj gönderen dersçalışankız » 24 Oca 2013, 19:37

öncelikle hayırlı olsun,
ders seçme işleminde öncelikle ortak derslerini seçmelisin en çok 30 kredilik ders seçebilirsin buda yaklaşık 13-15 ders oluyor ve 8 dönemde mezun olabilirsin (yani 8 dönem zorunlu)
ben nasipse temmuz sınavı ile 8 dönemimde mezun olucam, yani 2011 mayısta başladım 2,5 yılda bitecek ama derslerime çalıştım ve karşılığını aldım.

ayrıca AÖL sayfasında çok güzel bilgilendirme yapılıyor aradığın tüm soruların cevabı orda okuyacağın derslerin listesi 2012-2013 dönemi iş takvimi ve online testler mutlaka takip et derim

bilgilenmek istediğin konu ne ise yazarsan burdan mutlaka yardımcı olunur...

sedaakbass-

Mesaj gönderen sedaakbass- » 25 Oca 2013, 12:12

çok teşekkürler.söylediklerini yapıyorum zaten çok faydası oldu çalışan yapıyor yani:) ben gecen hafta girdiğim derslerin sadece 3 tanesini geçemedim sayısal olanlar onlarda.Bir de bir şey daha sorucam ben örgün eğitimdeydim daha önce lise 1 tekrarı yapıyordum ancak geçemedim sayısal derslerden kaldım sözellerin hepsini geçtim o zaman geçtiğim veya verdiğim dersler aölü etkiliyormu öyle bir şey duymuştum

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 25 Oca 2013, 22:05

eğer örgünde ara karne veya yıl sonu karnende verdiğin ders varsa onu aöl de de görmezsin vermiş kabul ediliyorsun ama mezun olmadan karne çıkmadan ayrıldıysan sıfırdan başlamış kabul edilmişsindir...tabi tam emin değilim müdür den çıkış kağıdı aldığında keşke sorsaydın belli bir kredi verilecek mi diye...belki senin durumunda olan başka arkadaşlar net bilgi verebilirler.

“Matematik” sayfasına dön