Şimdi 8 Dönemde Kredi tamamlanamadı - Bundan sonrası ..?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Sağnak''

Şimdi 8 Dönemde Kredi tamamlanamadı - Bundan sonrası ..?

Mesaj gönderen Sağnak'' » 05 Mar 2013, 07:29

arkadaşlar kolay gelsin daha önce bir konuda yardım aldım buradan.
şimdi bir sorum daha var önemli; 8 dönem içerisinde ben 192 krediyi tamamlayamazsam baştan yeni kayıtmı yaptıracam.Yani sıfırdan iki buçuk sene dahamı uğraşacam? yoksa 9 dönem olarak yani kayıt yenileyerek devam edebilecekmiyim.AOL resmi sitede baktım biraz da çok sınırlı bilgiler var açıklayıcı bişey bulamadım.Ben 4 dönemde 67 kredi tamamlamışsım, 192 yapmak içinde 125 kredi kalıyor.
yani 4 dönem kaldı her dönem 30 krediyi tam versem ki imkansız gibi yine 5 kredi kalıyor. sıkıntılı bir durum ya.
işim nedeni ilede fazla bir zaman ayıramıyorum arada denk gelirse bir bakıyorum geçmiş yıl sorularına falan.

biraz açıklayıcı bilgiler verirseniz çok makbule geçer.
önceki sorumda ''kripton'' adlı arkadaşım açıkladı biraz bişeyler.Şimdiden Allah razı olsun arkadaşlarım. selametle ..

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Re: Şimdi 8 Dönemde Kredi tamamlanamadı - Bundan sonrası ..?

Mesaj gönderen lilas » 05 Mar 2013, 08:14

9. dönem olarak kayıt yenileyeceksin sifirdan başlamak gibi bir durum söz konusu degil
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Sağnak''

Re: Şimdi 8 Dönemde Kredi tamamlanamadı - Bundan sonrası ..?

Mesaj gönderen Sağnak'' » 05 Mar 2013, 17:40

lilas yazdı:9. dönem olarak kayıt yenileyeceksin sifirdan başlamak gibi bir durum söz konusu degil
sağolasın hocam cevap için

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön