Lütfen Yardım Edin Zorunlu Derslerle İlgili.. :(

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
redlippe

Lütfen Yardım Edin Zorunlu Derslerle İlgili.. :(

Mesaj gönderen redlippe » 20 Mar 2013, 04:10

merhaba arkadaşlar, biraz önce üye oldum. Demin konuyu yanlış yere açmışım. Ben mesleki açık liseden, düz liseye yabancı dil bölümün geçiş yaptım dilim iyi olduğu için, kredim haliyle düştü :/ şuan 100 kredim var ama benim asıl merak ettiğim, çok garip gelen bir durum var. Daha bu sene bölüm değişikliği yaptım ve ocakta sınavlara girdim. Sorum şu zorunlu ders sayım 9 bunun daha fazla olması gerekmiyormu? zorunlu dersler dönemsel olarak eksilip artarmı? yoksa sabitmidir? seneye üni sınavına girmek istiyorum. Biraz zor anca hiç kalmassam seneye mezun olabilirim, bunun içinde baya çaba gerek ama zorunlu dersimin 9 tanecik olması beni düşündürdü acaba bir yanlışlıkmı var? mesleki açık lisede çok fazlaydı.. Şuan bu kadar az olmasının garip gelmesinin sebebi mesela yabancı dil 6-7-8 diyor. 3-4-5 vs yok, onlardan sınava girmicekmiyim yani? lütfen yardım edin ya.. daha bikere sınava girdim ve kafam gerçekten çok karıştı..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

murattt

Re: Lütfen Yardım Edin Zorunlu Derslerle İlgili.. :(

Mesaj gönderen murattt » 20 Mar 2013, 16:27

Merhaba aramıza hosgeldin redlippe.

Zorunlu dersler o ekranda gördülklerin kadardir dönemsel olarak çoğalmazlar. hatta tan tersi azalirlar. Bu konudan yana icin rahat olsun.

redlippe

Re: Lütfen Yardım Edin Zorunlu Derslerle İlgili.. :(

Mesaj gönderen redlippe » 23 Mar 2013, 03:46

murattt yazdı:Merhaba aramıza hosgeldin redlippe.

Zorunlu dersler o ekranda gördülklerin kadardir dönemsel olarak çoğalmazlar. hatta tan tersi azalirlar. Bu konudan yana icin rahat olsun.
çok tşkkür ederim bir sitede her dönem arttığını okudum, umarım doğru değildir.. okuduğum site bu --> http://www.acikogretimlisesi.net/genel/ ... amasi.html alta doğru indiğinizde yorumlarda görebilirsiniz :(

“Sınavlar” sayfasına dön