YGS SINAVI

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
merd0
Yardımcı Uzman

YGS SINAVI

Mesaj gönderen merd0 » 23 Mar 2013, 21:44

Yarın ygs sınavına girecek olan bütün forumdaşlarıma başarılar diliyorum . .

2013 Mezun :)

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Re: YGS SINAVI

Mesaj gönderen lilas » 24 Mar 2013, 00:58

teşekkür ederiz cümlemizin Allah yardimcimiz olsun inşallah
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

yagmur_

Mesaj gönderen yagmur_ » 24 Mar 2013, 04:20

tesekkur ederim :) Rabbim tüm adaylara zihin acıklığı versin :wink:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 24 Mar 2013, 13:55

Herkese başarılar
Resim

murattt

Mesaj gönderen murattt » 24 Mar 2013, 20:59

Bu sınavıda atlattık şükr olsun arkadaşlar nasıl geçti umdugunuzu buldunuzmu yoksa benim gibi umdugunu bulamayanlardanmısınız ?

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 24 Mar 2013, 21:57

oo girdinizmi nasıl geçti ??

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 24 Mar 2013, 23:03

fena degildi diyebilirim belkide çok beklentim olmadigi için zamanda yetmedi felsefe sorularina bile dogru düzgün bakamadim Allah yıllarini verip girenlerin yüzüne baksin her soruya 1 dk düşüyor nasil yetiştirdiler bilmem
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 24 Mar 2013, 23:17

lilas yazdı:fena degildi diyebilirim belkide çok beklentim olmadigi için zamanda yetmedi felsefe sorularina bile dogru düzgün bakamadim Allah yıllarini verip girenlerin yüzüne baksin her soruya 1 dk düşüyor nasil yetiştirdiler bilmem
hadi geçmiş olsun işte soruları bilsen bile süre yetmez süre yetse bile stres yapmana istemez
nasıl bu iş arkadaş

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 25 Mar 2013, 00:23

Geçmiş olsun arkadaşlar, istediğiniz netleri yapmışsınızdır umarım...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 25 Mar 2013, 01:15

Çok kolaydı çok. Ama gelin görün ki gene başaramadım. Okuldan çıkışta anneme ilk sözüm "eğer kazanamazsam bu sorular ile kendimi asla affetmem." dedim.

Hakikaten ilginçti sınav üzerine söylemem gereken çok şey var. Aşırı basit geldi sorular. Dil bilgisi bile yaptım hatta doğru yapıp işaretlemediğim sorularım oldu onlarda doğruymuş.

Sınavın ilk bir saati doğru düzgün bir şey çözemedim. Çok heyecan bastı birden. Sonra kendi kendime "kızım toparlan vakit işliyor kendine gelmelisin." dedim.

Göz göre göre yanlışlarım olmuş ama şunu gördüm ki açık öğretimden çıkmış bir insana göre dershaneye de ne kadar önem gösterdiğim ve çalıştığım ortadaydı buna rağmen bu kadar gözüme aşına geldi ise sorular bilemiyorum bu yıldan umudum yok artık ama seneye daha iyi yapacağıma inanmaya başladım açıkçası.

Ayrıca gerçekten heyecana inanmazdım ve artık inanıyorum insanlara heyecan ve stres kaybettiriyor bu sınavı.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 25 Mar 2013, 01:18

emrahk yazdı:Geçmiş olsun arkadaşlar, istediğiniz netleri yapmışsınızdır umarım...
Coğrafyadan 6 sorum kesin doğru 2 soruyu hatırlayamadığım için onları saymıyorum. Ama 2'de yanlışım var.

Eğer o 2 soruda doğru ise 8 doğru 2 yanlışım oluyor. Çok kötü değil mi?

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 25 Mar 2013, 01:21

KGamze yazdı:Çok kolaydı çok. Ama gelin görün ki gene başaramadım. Okuldan çıkışta anneme ilk sözüm "eğer kazanamazsam bu sorular ile kendimi asla affetmem." dedim.

Hakikaten ilginçti sınav üzerine söylemem gereken çok şey var. Aşırı basit geldi sorular. Dil bilgisi bile yaptım hatta doğru yapıp işaretlemediğim sorularım oldu onlarda doğruymuş.

Sınavın ilk bir saati doğru düzgün bir şey çözemedim. Çok heyecan bastı birden. Sonra kendi kendime "kızım toparlan vakit işliyor kendine gelmelisin." dedim.

Göz göre göre yanlışlarım olmuş ama şunu gördüm ki açık öğretimden çıkmış bir insana göre dershaneye de ne kadar önem gösterdiğim ve çalıştığım ortadaydı buna rağmen bu kadar gözüme aşına geldi ise sorular bilemiyorum bu yıldan umudum yok artık ama seneye daha iyi yapacağıma inanmaya başladım açıkçası.

Ayrıca gerçekten heyecana inanmazdım ve artık inanıyorum insanlara heyecan ve stres kaybettiriyor bu sınavı.
hm kolaydı yani ama felsefe edebiyat falan hep paragrafmış yav
hep zaman kaybı :(
ama sn için sevndimde seneye birdahamı gircn anlamadm

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 25 Mar 2013, 01:35

Türkçe bence iyi idi. Geçen yıl o kadar zordu ki ben hiç uzunluğundan şikayetçi değilim. Çok kolay sorular vardı. Bu yıl haksızlık edemem soruları hazırlayanlara. Ama Tarih sorularının bazılarını anlayamadım, sonra tekrar dönüp bakınca çözebildim. Ama genel olarak çözdüğüm normal deneme seviyesinde idi. Felsefe'de zorlayıcı değildi. Ya aslında bana göre çok kolaydı o sınav gerçekten kolaydı. Tek şikayet edeceğim konu Geometri soruları olabilir. 2 tane Geometri çözdüm 2'side doğru çıktı ama diğer sorular daha değişik soru şekli ile geldi ve yapamayacağımı düşündüm.

Evet, seneye bir daha gireceğim. İnan annemle birlikte televizyonda cevaplarını seyrediyoruz adam soruyu okumadan cevabını veriyorum. Göz göre göre gitti. Ama üzülmedim aslında en azından yapabileceğimi gördüm biliyorsun çok ümitsizdim sınavı kazanamayacağımı düşünüyordum belki bu şekilde başka bölümler gelir ama istediklerim gelmez. Daha ilk yılım sayıyorum bunu açık öğretimde mezun olmama yakın girdiğim bir sınavdı öylesine bu ise ilkti 4 yıllık konu dağılımını aylar içerisinde öğrenmeye çalıştım. Çok güzel öğrenmişim de aslında. Ama olmadı bilmiyorum. Lys çalışmalarına başlıyorum hemen bunda olmadı diğerinde daha iyisini yapmaya çalışacağım.

Ama dershanenin çok faydasını gördüm. Açıkçası dershaneye giderken boşu boşuna diyordum açık öğretimde tek çalışmaya alıştığım için ama sınav hep öğretmenlerimin dediği şeyleri hatırladım ve uç noktalardan yakalayarak çözdüm. Aslında hem mutlu he mutsuzum eğer yerleşemezsem bir yere bir yıl daha uzun bir zaman hazırlanacağım.

Üf resmen destan yazmışım çok doluyum sanırım. :oops:

yagmur_

Mesaj gönderen yagmur_ » 25 Mar 2013, 01:37

turkçe sorularını rahat ççzdüm bikaç fen sorusunudA. fakat sosyal bilimler biraz karmaşık geldi bana.genel anlamda rahat bi sınav gecirdim elhamdülillah.

Rabbim herkesin gönlüne göre versin :wink:

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 25 Mar 2013, 01:39

ya bnce saçmalama 1 sene bir senedir kendini sıkı tut bu sene bitirmeye çalış yüksek puan al seneye hazırlanırsan daha çok yıprancaksın ama gine sen bilirsin bide her derse çalışma ya mesela insan kendine bir ders ayrımı yapsın onlara yoğunlaşsın birden hepsine çalışınca hüsrana uğruyor
bide çok az süre veriyorlar arkadaş
bu nedir ya haykırıyorum bir gün soru bankasının üstünde kalp krzi geçircez duyan olmıcak
yapılırmı bu bize arkadeş

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön