Açık Lise Öğrenci Giriş Sayfası

acik-lise-ogrenci-giris-ekraniAçık Öğretim Lisesi Öğrenci Giriş sayfasından, Açık Lise sınavlarında geçtiğiniz ve kaldığınız derslerinizi görebilir, sınav sonuç ve notlarını görebilir, sınava gireceğiniz dersleri seçebilir, sınava gireceğiniz sınav bölgesi ve sınav okulunuzu değiştirebilir, gireceğiniz zorunlu dersleri ve muaf olduğunuz dersleri görebilir, seçmeli ve zorunlu ortak derslerden topladığınız toplam kredinizi görebilirsiniz. Yine güncel telefon bilgilerinizi bu sayfadan değiştirebilirsiniz. Ayrıca örgün eğitimden Açık Öğretim Lisesine aktarılan kredinizi takip edebilirsiniz.

Açık Lise Öğrenci sayfanıza girmek için buraya tıklayınız.

52 yorumlar

  1. merhaba ben 11. sınıf teknik bilgisayar bölümünde okuyorum bu seneyi acık liseden devam edicem seneye kredim 144ü gecerse 12den aynı bölümden devam edebilirmiyim ?

  2. Ben düz liseden mezun oldum. Ayriyeten acik ogretim meslek lisesinden fark derslerini verip ikinci bir diploma alabiliyormuyum?

  3. Merhaba.kızım imam hatip lisesi 3.sınıfta.birinci dönem bitince açık liseye kayıt yaptırcam.dersleri iyi .3. Sınıf birinci dönemi tamamladığı için kredi ekleniyormu yoksa sadece lise 1 lise 2 nin kredilerimi ekleniyor.

  4. Giriş yapıyorum olmuyor sınav tarihlerini ve yerlerini nasıl ögrenecem

  5. Ben açık tan düz lise okuyorum meslek lisesine geçmek istiyorum ne yapmalıyım 2 ci dönemde geçiş yapabilir miyim y

  6. 7-8 ocak sınavında son oturuma buzlanmadan dolayı kaza yapıp gidemedik, bunun için bir telafi sınavı yapılması mümkünüdür?

  7. Normal düz liseden meslek açık liseye nasıl geçiş yapilabiliyomu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co