Açık Lise Öğrenci Giriş Sayfası

acik-lise-ogrenci-giris-ekraniAçık Öğretim Lisesi Öğrenci Giriş sayfasından, Açık Lise sınavlarında geçtiğiniz ve kaldığınız derslerinizi görebilir, sınav sonuç ve notlarını görebilir, sınava gireceğiniz dersleri seçebilir, sınava gireceğiniz sınav bölgesi ve sınav okulunuzu değiştirebilir, gireceğiniz zorunlu dersleri ve muaf olduğunuz dersleri görebilir, seçmeli ve zorunlu ortak derslerden topladığınız toplam kredinizi görebilirsiniz. Yine güncel telefon bilgilerinizi bu sayfadan değiştirebilirsiniz. Ayrıca örgün eğitimden Açık Öğretim Lisesine aktarılan kredinizi takip edebilirsiniz.

Açık Lise Öğrenci sayfanıza girmek için buraya tıklayınız.

306 yorumlar

  1. ben 9 sınıfta okulu bıraktım acık lıseye gectım şimdi ise orgun egitime gecmek istiyorum kredim 10. sınıfa girmeme yetiyor bu sene 2. donem düz liseye geçebilirmiyim

  2. Admin merhaba
    Yurt dışında dil eğitimi alacağım belarusta ve ayrıca açık lise sınavlarımı da tamamlamak istiyorum belarusta nasıl yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olur musun ?

  3. Şuan Özel bir okulda akşam lisesi 11.sınıftayım maddı ımkanlar sebebiyle bır senemi açıköğretimden tamamlamak istiyorum. Sizce tahminen kredi sistemiyle ne kadar süreyle 12. sınıfı bitirebilirim ?

  4. çöl Yıldızı

    Ben aol okuyorumda kredim okulu kolayca nasil bitirelebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co