Açık Lise Öğrenci Giriş Sayfası

acik-lise-ogrenci-giris-ekraniAçık Öğretim Lisesi Öğrenci Giriş sayfasından, Açık Lise sınavlarında geçtiğiniz ve kaldığınız derslerinizi görebilir, sınav sonuç ve notlarını görebilir, sınava gireceğiniz dersleri seçebilir, sınava gireceğiniz sınav bölgesi ve sınav okulunuzu değiştirebilir, gireceğiniz zorunlu dersleri ve muaf olduğunuz dersleri görebilir, seçmeli ve zorunlu ortak derslerden topladığınız toplam kredinizi görebilirsiniz. Yine güncel telefon bilgilerinizi bu sayfadan değiştirebilirsiniz. Ayrıca örgün eğitimden Açık Öğretim Lisesine aktarılan kredinizi takip edebilirsiniz.

Açık Lise Öğrenci sayfanıza girmek için buraya tıklayınız.

375 yorumlar

  1. 10.sınıfta iki kere kaldım maole başlamak istiyorum kredi mi nasıl öğrenebilirim kredi sistemi nasıldır mesela AOL de haftalık ders saatleri toplanıyor ya mail de de aynımıdır

  2. Anadolu lisesi kayıtlı öğrencisiyim. 11. ve 12. sınıfı yurt dışında okumak istiyorum. Üniversiteyi de yurt dışında okumayı planlıyorum. Ancak ileride denklikle ilgili bir sıkıntı çıkması veya finansal zorluklardan dolayı üniversiteyi Türkiyede okumak zorunda kalırsam diye AOL’e kayıt yaptırıp sınav tarihlerinde Türkiye’ye gelip AOL mezunu olmak istiyorum. İşlemlerimi Türkiyeden takip edecek velim var.
    Sizce bu düşüncemle ilgili bir sıkıntı olur mu?
    Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

  3. Ben ailem ile amerikaya tasinacagim. .Fakat konsolos vize görüşmesinde liseyi bitirmemi şart koştu ve eksik evrak kağıdı ile geçici red aldık. . 30 eylüle kadar vaktim var ve yalnızca 13 kredim var .. Ek sınav istiyorum ne olur birileri beni duysun .. Bilmiyorum kaç türlü kanaldan mesaj attim kayit biraktim fax cektim ve bimer e talep mesajlari gonderdim.. yakın zamanda ek sınava ihtiyacım var ..Lütfen yardım edin..
    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by aciklise.net Açık Öğretim Lisesi