2017 1. DÖNEM SINAV SONUÇLARI

Açık Lise öğrencilerinin merakla beklediği 2017 1. dönem sınav sonuçları an itibariyle açıklanıp duyurusu yapıldı. Açık Öğretim Lisesi 09-10 Aralık 2017 tarihinde yapılan 2017-2018 Öğretim Yılı 1 . Dönem  Sınavına bu dönem binlerce öğrenci katılırken, bir çok öğrencide sınav tarihinin önde çekilmesi sebebiyle sınava giremedi.

Sınav sonucunuzu görmek için buraya tıklayınız.
(Öğrenci sayfanızdan sırasıyla; ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER (Altında) > Ders Bilgileri (Alınan) > Dönem Dersleri > sekmesinden 2017/1 seçeneğini seçerek sınav sonuçlarınızı görebilirsiniz.)

Üniversiteyi kazanmış ve 09 – 10 Aralık 2017 tarihinde yapılan sınav sonucunda mezuniyet hakkını kazanan öğrencilerin mezuniyet işlemleri tamamlanmış olup, bu öğrencilerin sayfalarında mezun ibaresi yazmaktadır. Bu durumdaki öğrencilerin tüm halk eğitim merkezlerinden çıkma belgesi veya e – Devlet sistemi üzerinden mezuniyet belgelerini alabileceklerdir.

12 yorumlar

  1. Merhaba admin sınav sonuçları açıklanmıs keske açıklanmasaymış dalga geciyorlar sanırım önümde kitapcik ve cevap anahtarı var bi ona bakıyorum bir de sonuçlara bakıyorum ikisi farklı dilden konusuyor.Cevap anahtarının 90 dedigi ders 60 gelmis bir de 71 aldıgım bir ders var 1 paunıda ismimi yazdım diye vermisler sanırım cok comertler eksik olmasınlar kaydırma vs dir diye yarim saatdir kendimi avutuyorum ne yapayım admincim sen soyle haydi

  2. Merhaba son sınavdan sonra 211 kredi ile mezun oldum. Üniversite düşünüyorum, diploma notum 63.03 sizce iyi bir puan mı? Üniversite sınavında bana yardımcı olur mı? Şimdiden teşekkürler.

  3. İyi akşamlar, bir konuda bilgi almak istiyorum. Aöl düz lise okuyorum. 6. dönemdeyim ve kredi 130 daha çok ortak ders var. Alansızlar için 120 ortak ve 72 seçmeli ders başarılması gerekiyor derken ortak dersler ile daha erken kapatsam sorun olur mu?

    Kalan zorunlu ders sayısı 20
    Kalan zorunlu ders kredisi 52
    Kalan zorunlu seçmeli ders kredisi 10

  4. Merhaba admin sınav sonuna itiraz hakkında kimseden doğru düzgün bilgi alamıyorum bankaya parayı yatırabilmemim icin herhangi iban felan gerekmiyormu 2. Dilekceyi kendimizmi yazacağız herhangi bankadan halk egitim vs den mi alacagız farkediyor mu 3. Faks yolu ile yollayamiyormusuz ben bunları ne ile yollayacagım kargo vs sacma geldi acıkcası simdiden tesekkurler admincim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir