2017 Ek Sınav Sınav Yerleri Açıklandı !

07-08 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek Açık Öğretim Liseleri(Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) Ek sınav yerleri açıklandı. Ek sınava katılacak öğrenciler sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

Sınav giriş belgesine ulaşmak için tıklayınız.

Sınava Girerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !
1. Adayların sınava girerken; Sınav Giriş Belgesi ile birlikte geçerli kimlik belgesini (Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı, Geçici Kimlik Belgesi, Pasaport, veya Sürücü Belgesi herhangi birini ) yanında bulundurmaları gerekmektedir. Öğrenci Kimlik Kartını yanında bulundurmaları da yararlarına olacaktır.
2. Adayların sınavlara; çanta, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş v.b. eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlarla girmesi yasaktır.
3. Adaylar sınavlarda yumuşak uçlu kurşun kalem ve silgi bulundurmalıdır.
4. Adaylardan, Sınav Yürütme Kurulu tarafından yedek salonda sınava alınması uygun görülenler, her ne sebeple olursa olsun Sınav Giriş Belgesinde belirtilen bina ve salon dışında başka bir merkezde sınava giremez.
5. Yedek salonda sınava girecek adayların, sınavına girecekleri dersin adı (İngilizce 5 gibi) ile birlikte dersin kodunu cevap kağıdına mutlaka kodlamaları gerekmektedir.
6. Bireysel veya toplu olarak kopya çeken veya kopya çektirilmesine imkân sağlayan kişiler, hapis cezası ile cezalandırılır.

6 yorumlar

  1. Merhabalar. Gözetmen öğretmen yanlışlıkla salon başkanı bölümüne adını yazıp imzasını attı. Öyle olunca da salon başkanı da gözetmen öğretmen bölümüne imzasını attı. Yani kısacası yanlışlıkla ters yaptılar. Diğer masalara baktım, sadece benim kağıdım öyleydi. Acaba sınavıma bir zarar verir mi bu durum?

  2. 2. Ek sinavin olmasi için nereyle irtibat kurmam gerekiyor yardimci olur musunuz

  3. Abi ben anlamıyorum admin sınav sonuçlarında 13 kredi almışım derslere baktım ama eklenen kredi 11 bu nasıl birşey ? 2. Ek sınav yapılsınn!!!!

  4. 7-8 2017 de yapılan sınavın sonuçları sisteme girilmemiş ve 2. ek sınavın yapılmasını temenni ediyoruz.

  5. 2. Ek sinav olsun suan üniversite deyim 7 kredim kaldı lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by aciklise.net Açık Öğretim Lisesi