Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İçin Ek Süre!

Genel Müdürlük Makamının 04.10.2017 tarih ve 15821464 sayılı Olur´u ile Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesine herhangi bir nedenle ilk kayıt veya kayıt yenileme yaptıramayan öğrenciler için ilk kayıt ve kayıt yenileme iş ve işlemlerinin, 12 Ekim 2017 mesai bitimine kadar açık olması kararlaştırılmıştır.

16 yorumlar

  1. İmam-hatip 12. Sınıf öğrenciyim. Bende açık öğretime kayıt yaptırabilir miyim şu anda? Teşekürler ederim

  2. Ben gecen sene kayit yaptirmistim acik liseye simdi kaydimi yenilemek istiyorum 2. Dönem şubat ayinda gelin demişlerdi 1 hafta once gittim şimdi gitsem 11 ekime kadar kaydim yenilenir mi ?

  3. kayıt yenileme yaptım ama ders seçimi hala açılmadı sorun benim otomosyonda mı acaba

  4. ben bugün para yatırdım sabah 7.00 gibi bu saat oldu hala donuk yazıyor sizce normal bir durummu??

  5. Merhabalar. Ek sınava girdim kesin bitiririm diye kaydı yenilemedim ve kayıt süresi bittikten bir gün sonra ek sınav sonuçları açıklandı ne yazıkki 4 kredide kalmışım yeni kaydı da yaptırmamıştım şimdi ben bi daha ki sınava ikinci dönemdemi gircem yaklaşık 5 ay sonra falan

  6. Ben 09.10.2017 de yeni kayıt yaptırdım.hala aktif olamadım..ders seçme süreside azalıyor.kayıtda evrak eksikliği var dediler.onuda tamamladım..hala bir cevap yok…

  7. Süleyman çekin

    Fen lisesinden açık liseye nasıl geçebilirim

  8. merhabalar anadolu lisesine gidiyorum 12.sinifim aciga gecmek istiyorum ama sadece ikinci donemmi gecis yapabiliyorum?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by aciklise.net Açık Öğretim Lisesi