Yurt Dışı Eğitim Programları

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tarafından Batı Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız için Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Açık Öğretim Lisesi Orta Doğu Programı uygulanmaktadır. Programlara ilgi duyan herkes her zaman gerekli başvuruyu yapabilirler.
Açık Öğretim Lisesi tarafından yürütülen Yurt Dışı programları sayesinde herhangi bir nedenle öğrenimlerine devam edemeyen birçok vatandaşımız yarım bıraktıkları öğrenimlerini tamamlayarak lise mezunu olmuş ayrıca kendilerine üniversite kapıları açılarak bir üst öğrenime devam edebilme olanağı sağlanmıştır.

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Açık Öğretim Lisesi Orta Doğu Programı hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

 

 

5 yorumlar

  1. Merhaba . Benim daha önceden Türkiye’de açık öğretim kaydım vardı . Burada kayıt yenileme yaparak devam etme şansım varmı? Tarihler nezaman ? Teşekkürler

  2. blank

    hocam merhabalar ben açıköğretimde lise öğrencisiyim amerikada liseye devam etmek istiyorum ama bu konu hakkında gerçekten hiçbir bilgim yok yardımcı olurmusunuz

  3. blank

    Merhaba şu açık lisede okuyan kuzenim, ABD den açık liseyi bitirebilir mi

    • AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ okulunda şu an sadece Ortadoğu, Asya, Kıbrıs Programı, Batı Avrupa ve Balkanlar Programı yürütülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir